CERTYFIKOWANE PLACE ZABAW

Pragniemy Państwu zaproponować bezpieczne, certyfikowane, wykonane z wysokiej jakości drewna place zabaw dla dzieci. Będąc rodzicami małego, energicznego chłopczyka wiemy, jak priorytetowe jest bezpieczeństwo naszych pociech. Dlatego nasze place zabaw posiadają certyfikaty zgodności z obowiązującą obecnie normą PN-EN 1176 : 2009 , gwarantując nam tym samym,że zarówno części składowe jak i cały kompletny zestaw zabawowy są wykonane z najlepszej jakości certyfikowanych materiałów, a tym samym są całkowicie bezpieczne dla naszych dzieci.

Place zabaw Rogozina certyfikaty
Place zabaw Rogozina certyfikaty
Place zabaw Rogozina certyfikaty
Place zabaw Rogozina certyfikaty

PROFESJONALNE I BEZPIECZNE PLACE ZABAW

Nasze place zabaw to w pełni profesjonalne i bezpieczne urządzenia zabawowe, dostosowane wiekowo do rozwoju i możliwości naszych pociech, zachęcające do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, odrywając od wirtualnego, komputerowego świata, uczące kreatywności i zabawy zespołowej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, nasz synek Tomuś z przyjemnością opowie Państwu o swoich ulubionych, osobiście przetestowanych placach zabaw.

zobacz ofertę

OD 10 LAT PROWADZIMY TARTAK

W którym wprowadziliśmy zakładową kontrolę produkcji i certyfikujemy produkty znakiem CE. Tak więc drewno przeznaczone na budowę placów zabaw jest jest wyselekcjonowane i spełnia najwyższe wymogi.

odwiedź naszą stronę

OFERTA DLA WSZYSTKICH

Naszą ofertę kierujemy do ośrodków wczasowych, hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych i restauracji, szkół i przedszkoli, urzędów miast i gmin, sołectw, wspólnot mieszkaniowych jak i indywidualnego klienta, rodzica.

zobacz ofertę